Моля, изберете подходящо превозно средство, за да се провери съвместимостта
Амортисьор Magnum Technology AG8005MT на предната ос отдясно, газов, двутръбен, макферсън
-
страна на монтаж:
на предната ос отдясно
- вид амортисьор: газов
- тип амортисьор: двутръбен
- конструкция на амортисьор: макферсън
- вид на закрепване на амортисьора: отгоре щифт, планка отдолу
- Номер на продукта: AG8005MT
- Марка: Magnum Technology
- EAN номера: 5900427833012
- година на производство от: Тази характеристика се променя, в зависимост от модела на автомобила
- Състояние: Ново
1 бр. амортисьор в опаковка
Цена вкл. 20% ДДС
Не са включени разходите за доставка
Фабричен номер в съпоставка с номера на оригиналния детайл:
- OE 41601 70C 10 — SUBARU / SUZUKI
- OE 41601 70C 21 — SUBARU / SUZUKI
- OE 41601-80E00 — SUZUKI

Продукти, които са пълни аналози



Амортисьор Ръководство/Уроци стъпка по стъпка за ремонт и замяна




Амортисьор Magnum Technology AG8005MT съвместим(и) със следните популярни автомобили
Модели автомобили | SWIFT 3 (MZ; EZ); Splash Хечбек; Suzuki Swift mk2; Suzuki Swift 2; Subaru Justy 2; Suzuki Swift SF413 |
Двигатели | 1.2; 1.3; 1.2 VVT; 1.3 4WD; 1.0 i; 1.0; 1.6 4WD; 1.6; 1.6 i 4WD; 1.6 i; 1.3 4x4; 1.3 GX 4x4; 1.3 i |
Мощност на двигателя (конски сили) | 50-95 к.с. |
Мощност (киловати) | 37-70 kW |
Година на производство | 1989-2024 |
Номер на артикул от производителя | AG8005MT |
ОЕ номер(а) на частта | 41601 70C 10, 41601 70C 21, 41601-80E00 |
Купували ли сте този продукт от AUTODOC: Амортисьор Magnum Technology AG8005MT?
Отзивите от клиенти и рейтинга в звезди помагат на клиентите ни да научат повече за даден продукт и да преценят дали си заслужава да го закупят. За изчисляването на рейтинга в звезди се използва сложен алгоритъм, който взема предвид преди колко време е бил направен отзива, дали артикулът реално е бил закупен от онлайн магазина на AUTODOC и дали е бил върнат или не.
Обозначението "потвърдена покупка" ти позволява да намериш отзиви от клиенти, които реално са закупили въпросния продукт от онлайн магазина на AUTODOC. Обозначението "потвърдена покупка" се прилага за отзиви за артикули, които са закупени от същия акаунт, от който са изпратени отзивите. Ние смятаме за важни също и отзивите без обозначението "потвърдена покупка", но не можем да гарантираме, че описаните артикули в такива отзиви са били закупени от онлайн магазина на AUTODOC.
Въпроси и отговори
Magnum Technology AG8005MT: популярни статии
Искате да научите повече за Magnum Technology Амортисьор?
Прочетете Амортисьор AG8005MT FAQ и оценките на купувачите!
Имате нужда от помощ? Kонтакт
Всяка поръчка на сметка от 360 BGN получава безплатна доставка в рамките на България. Ако сумата на Вашата поръчка е по-малка от 360 BGN, доставката ще струва 20,00 BGN.