Подложна плоча, ексцентър шлайф 3M 64857

- Диаметър [mm]: 115
- мярка на резбата: M14
- форма: плосък
- хим. свойство: еластичен
- устойчив на висока температура: yes
- Количество: 1
- Обороти до [об / мин]: 13300
- Cертификат: EN 13743
-
цвят:
Червен
- материал: PA (полиамид)
- диаметър на велкро диск [mm]: 22.23
- Номер на продукта: 64857
- Нашата цена: 56,68 BGN
- Марка: 3M
- EAN номера: 4046719523801
Купували ли сте този продукт от AUTODOC: Подложна плоча, ексцентър шлайф 3M 64857?
Отзивите от клиенти и рейтинга в звезди помагат на клиентите ни да научат повече за даден продукт и да преценят дали си заслужава да го закупят. За изчисляването на рейтинга в звезди се използва сложен алгоритъм, който взема предвид преди колко време е бил направен отзива, дали артикулът реално е бил закупен от онлайн магазина на AUTODOC и дали е бил върнат или не.
Обозначението "потвърдена покупка" ти позволява да намериш отзиви от клиенти, които реално са закупили въпросния продукт от онлайн магазина на AUTODOC. Обозначението "потвърдена покупка" се прилага за отзиви за артикули, които са закупени от същия акаунт, от който са изпратени отзивите. Ние смятаме за важни също и отзивите без обозначението "потвърдена покупка", но не можем да гарантираме, че описаните артикули в такива отзиви са били закупени от онлайн магазина на AUTODOC.
Въпроси и отговори
Искате да научите повече за 3M Подложна плоча, ексцентър шлайф?
Прочетете Подложна плоча, ексцентър шлайф 64857 FAQ и оценките на купувачите!
Имате нужда от помощ? Kонтакт
Всяка поръчка на сметка от 360 BGN получава безплатна доставка в рамките на България. Ако сумата на Вашата поръчка е по-малка от 360 BGN, доставката ще струва 20,00 BGN.